.

FİRMA PROFİLİ

ADG HİDROLİK; Konya'da Hidrolik silindirlerin imalat, pazarlama ve onarım alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden ADG Hidrolik, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Hizmet verdiğimiz sektörde, geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların hem hidrolik silindir talepleri hem de silindir bakım ve onarım talepleri başarıyla karşılanmıştır.


Gelecekte de kaliteden ödün vermeden müşteri sayımızı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Ürün Halkamızın İçinde ;


Çöp toplama aracı silindirleri, traktör römork Silindirleri, tarım makina silindirleri, damper ve dorse Silindirleri, teleskobik silindirler, iş makinası silindiri, tonajlı römork silindirleri, dorse kapak silindirleri, küçük kasa damper silindirleri, makina silindirleri, oto kurtarma silindirleri, hidrolik rampa silindirleri, hidrolik platform silindirleri, hidrolik kaldırma lift silindirleri, hidrolik asansör silindirleri, yük asansörü silindirleri, hidrolik pres silindirleri ile özel amaçlı hidrolik silindirler yer almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından, ürün kalitesinden ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında ve ekonomik olarak karşılamak üzerine kuruludur.


Vizyon ;


Hidrolik Silindir sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize ürün ve hizmetlerde kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Hidrolik silindir lift imalatı, Hidrolik silindir lift tamiri tamiratı, hidrolik silindir lift fiyatları, çift etkili hidrolik silindir, traktör römork lifti silindiri, iş makinası damper silindiri hidrolik orta kol, hidrolik orta kol lifti, hidrolik orta kol imalatı, hidrolik orta kol tamiri, hidrolik orta kol fiyatları, kancalı hidrolik orta kol,